Спілкуватися з постачальником? Постачальник
Candy Zhang Ms. Candy Zhang
Що я можу зробити для вас?
Зв'язок з постачальником

Xi'an Henrikang Biotech Co.,Ltd

sales03@interlgroup.com

+86-029-68627679

ГоловнаПродуктиЛюдські APIAPI Rawдіюча речовина ібупрофен та 500 мг парацетамолу в англ

діюча речовина ібупрофен та 500 мг парацетамолу в англ

$1.5 - 2 /Gram
  • Опис продукту
Overview
Product Attributes

Модель №.HRK-paracetamol

БрендХенріканг

AppearanceWhite Powder

TestHPLC

StorageCool Dry Place

Shelf Life2 Years

GradePharmaceutical Grade

Active IngredientParacetamol

SampleParacetamol Avaliable

Product NameHRK-paracetamol

Molecular FormulaC17H19ClN2S

CAS50-53-3

Supply Ability & Additional Informations

Упаковка1 кг на мішок. або індивідуальна упаковка.

Продуктивність100000 kg

ПеревезенняOcean,Land,Air,Express

Місце походженняШеньсі, Китай

Можливість постачання600000 kg/months

СертифікатISO

HS-кодN/A

ПортShanghai,Qingdao,Guangzhou

Тип оплатиL/C,T/T,D/P,D/A,Money Gram,Western Union

IncotermFOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP,FA

Упаковка та доставка
Одиниці продажу:
Gram
Розмір одного пакета:
15cm*20cm*30cm
Вага одного брутто:
1.5kg
Тип упаковки:
1 кг на мішок. або індивідуальна упаковка.
Приклад рисунка:

діюча речовина ібупрофен та 500 мг парацетамолу в англ


Найменування продукту: активний інгредієнт ібупрофен та 500 мг парацетамолу

Зовнішній вигляд: білий порошок

CAS: 103-90-2
ПЧ : C8H9NO2

МВ: 151,16300

Зберігання: 2 роки
Термін зберігання: прохолодне сухе місце

Що таке парацетамол

парацетамол дозволений для зниження температури у людей різного віку. 4Ацетамідофенол використовується для купірування болів, пов’язаних з багатьма частинами тіла.

Він має знеболюючі властивості, порівнянні з властивостями аспірину, тоді як його протизапальний ефект слабший. Він переноситься краще, ніж аспірин, у пацієнтів

у яких надмірна секреція шлункової кислоти або подовження часу кровотечі може викликати занепокоєння.


Product Name

active ingredient ibuprofen and 500mg paracetamol en ingles

Appearance white powder
Test
HPLC 
Certificate
ISO 9001
specification  99% min
Keywords
active ingredient ibuprofen and 500mg paracetamol en ingles

Paracetamol

Застосування і функціїпарацетамолу

Парацетамол, назва торгівлі - Бофонін, Питон, Тайленол, ацетамінофен тощо. Міжнародна непатентована назва продукту - Парацетамол. Це найбільш часто використовуваний протизапальний жарознижуючий та знеболюючий препарат. Його жарознижуюча дія схожа на дію аспірину, але знеболюючий ефект слабкий, і він не має протизапальної та протиревматичної дії. Це найкращий різновид ацетанілідних препаратів. Особливо підходить для пацієнтів, які не можуть вживати препарати карбонової кислоти. Застосовується при застуді, зубних болях тощо. Ацетамінофен також є проміжним продуктом в органічному синтезі, стабілізатором перекису водню та фотохімічною хімією.

Transport


Cert


Factory


Faq

Service

Категорії продуктів : Людські API > API Raw

Надішліть листа цьому постачальником
  • *До:
    Ms. Candy Zhang
  • *повідомлення:
    Ваше повідомлення має містити від 20 до 8000 символів

Будинок

Product

Phone

Про нас

Запит